Biuro nieruchomości » Strona główna › Diagnoza Home Staging
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

Diagnoza Home Staging

Jeżeli chcieliby Państwo poznać przyczyny problemów ze sprzedażą lub wynajmem swojej nieruchomości i dowiedzieć się, jak rozwiązać problem, proponujemy zapoznanie się z Państwa nieruchomością i postawienie diagnozy. Diagnoza, nasze sugestie oraz rozwiązania zostaną przedstawione Państwu podczas spotkania w Państwa nieruchomości.

Wariant I obejmuje:

 spotkanie w nieruchomości

 diagnozę

 propozycje zmian

Koszt usługi: 250 zł

Czas trwania spotkania to około 2 godziny.

W przypadku zdecydowania się na wariant IV lub V, koszt diagnozy zostanie odliczony od całkowitego kosztu przeprowadzenia Home Stagingu. 

Wycena usługi dotyczy nieruchomości do 3 pokoi, każdy dodatkowy pokój + 50 zł

Dlaczego warto zdecydować się na Home Staging?

  • Home stager obiektywnie oceni nieruchomość i wyeliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a mogą być powodem dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu danej nieruchomości.

  • Bardzo często kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć, że wnętrze może wyglądać inaczej. W związku z tym, kiedy we wnętrzu panuje nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza ich uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.

  • Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.

  • W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni.

WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI WZRASTA 10%

 

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PONAD 2 RAZY SZYBSZA

 

KOSZTY HOME STAGINGu < OBNIŻKA CENY NIERUCHOMOŚCI

 

DECYZJA KLIENTA PODEJMOWANA JEST W 30 SEKUND

 

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Ekspertami:

tel: 504 285 879