Biuro nieruchomości » Strona główna › Home Staging kompleksowe przygotowanie nieruchomości
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

Home Staging kompleksowe przygotowanie nieruchomości

Powierzają nam Państwo wykonanie pełnej usługi Home Stagingu oraz pośrednictwo nieruchomości.

W zależności od stanu nieruchomości i koniecznych do wykonania zmian, całkowity koszt metamorfozy (wraz z naszym nadzorem) od 5% wartości nieruchomości w zależności od stopnia zaawansowania metamorfozy Home Staging.

Każda nieruchomość rozpatrywana jest indywidualnie, cena zawiera usługę home stagingu - nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian, profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości oraz przygotowanie oferty nieruchomości.

W celu wykonania zmian proponujemy naszych wykwalifikowanych fachowców (elektryk, glazurnik, hydraulik, malarz itp.), z którymi współpracujemy lub możemy skorzystać z usług fachowców rekomendowanych przez Państwa.

Finalizujemy sprzedaż Państwa nieruchomości o podwyższonym standardzie wykończenia za cenę nawet o 10 % wyższą niż przed metamorfozą. To się opłaca!

Wariant IV obejmuje:

 spotkanie w nieruchomości 

 diagnozę 

 ustalenie budżetu 

 zaproponowanie zmian 

 wprowadzenie zatwierdzonych zmian 

 stylizację nieruchomości 

 profesjonalną sesję zdjęciową 

 przygotowanie oferty nieruchomości 

 pośrednictwo nieruchomości

 Dlaczego warto zdecydować się na Home Staging?

  • Home stager obiektywnie oceni nieruchomość i wyeliminuje wady, z których właściciel często nie zdaje sobie sprawy, a mogą być powodem dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu danej nieruchomości.

  • Bardzo często kupujący nie mają wystarczająco dużo wyobraźni, aby zobaczyć, że wnętrze może wyglądać inaczej. W związku z tym, kiedy we wnętrzu panuje nieład, brak konsekwencji w wystroju lub zbyt wiele przedmiotów rozprasza ich uwagę, zmniejszają się szanse na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.

  • Nieruchomość tak jak każdy produkt wywołuje pewne emocje u kupującego, a to właśnie one kierują ludźmi przy podejmowaniu decyzji. Odpowiednie przygotowanie nieruchomości wzbudzi u klienta pozytywne emocje, które sprawią, że będzie mu łatwiej wyobrazić sobie siebie w tym wnętrzu, a tym samym zwiększy się szansę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości.

  • W dzisiejszych czasach, ludzie często nie mają czasu urządzać mieszkań, czy domów i chcą się wprowadzić do gotowych wnętrz, więc kiedy widzą, że będą musieli włożyć dużo pracy w ich wykończenie, są zniechęceni.

WARTOŚĆ NIERUCHOMOŚCI WZRASTA 10%

 

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PONAD 2 RAZY SZYBSZA

 

KOSZTY HOME STAGINGu < OBNIŻKA CENY NIERUCHOMOŚCI

 

DECYZJA KLIENTA PODEJMOWANA JEST W 30 SEKUND

 

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Ekspertami:

tel: 504 285 879