Biuro nieruchomości » Strona główna › Strefa Inwestora
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 

Strefa Inwestora

Lordbud wspiera Inwestorów w procesie inwestycyjnym, pomaga dobrać odpowiednią strategię inwestowania w nieruchomości, wyszukuje najatrakcyjniejsze oferty, przeprowadza analizy rentowności nieruchomości.


def. "Strategia inwestycyjna nieruchomości to zestaw działań wg określonych zasad i czynności, zmierzających do opracowania planu wysokości nakładów kapitału inwestycyjnego w potencjalną nieruchomość inwestycyjną, które stosuje inwestor dokonując zaplanowanej transakcji nieruchomości." - Artur Bolesta


Naszą ofertę kierujemy do obecnych i przyszłych Inwestorów na rynku nieruchomości, na którą składa się:

  • Wybór optymalnej lokalizacji i zaopiniowania nieruchomości pod inwestycję;

  • Sprawdzenie i regulowanie stanów prawnych nieruchomości;

  • Analiza rentowności inwestycji;

  • Koncepcja architektoniczna i pełnobranżowy projekt budowlany;

  • Przedstawienie kosztorysu inwestycji;

  • Wybór specjalisty do zrealizowania inwestycji;

Lokal użytkowy

Wyselekcjonowane lokale użytkowe na rynku wtórnym i pierwotnym. Stabilna inwestycja umożliwiająca stały miesięczny dochód z upływem czasu wzrostu wartości nieruchomości.

 

Hala / Magazyn

Obiekty komercyjne w strefach przemysłowych. Długoterminowa lokata kapitału. Najchętniej wybierana inwestycja przez spółki inwestycyjne.

 

Działka

Nieruchomość gruntowa niezabudowana porównywalna jest z posiadaniem lokaty bankowej. Stabilna inwestycja kapitału dla każdego. Najbardziej popularna strategia inwestycji kapitału.

 

Mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego zlokalizowane w najatrakcyjniejszych miastach w Polsce. Najchętniej wybierana strategia inwestycyjna przez osoby prywatne jak i deweloperów.

 

Condohotele / Aparthotele

Prawo własności apartamentowca bądź pokoju hotelowego. Nowa strategia inwestycyjna na Polskim rynku zyskująca coraz większą popularność wśród inwestorów. Inwestycja w atrakcyjne miejsca turystyczne w Polsce przynosi atrakcyjną stopę zwrotu zainwestowanego kapitału.

 

Lofty

Loft to z pewnością styl zamieszkiwania dla każdego, kto posiada fantazję, ceni sobie niezależność, przestrzeń i nie boi się wyzwań, jakie ta przestrzeń przed nim stawia. Wszystko tu zależy od potrzeb, upodobań i stylu życia mieszkańców. Nowy trend inwestycji w nieruchomości w naszym kraju.

 

Tablice reklamowe

Inwestycja w reklamę zewnętrzną na nieruchomościach gruntowych jak i elewacjach budynków zawsze przynosi stały dochód właściciela nieruchomości. Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami branży reklamy nasi klienci uzyskują dodatkowy przychód pasywny.