Biuro nieruchomości » Strona głównaLista ofert › Oferta: 1006ART19
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

 

Działka pod bud. 1-rodz. na Sprzedaż 4001.00m2
OFERTA
POLECANA

Lokalizacja: Siemiany
Powierzchnia: 4001.00 m2
Cena:   125.000 zł
  32 zł / m2

Zdjęcia (12)

                     
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

LORDBUD Bezpieczne Nieruchomości
Pośrednicy Zarządcy Rzeczoznawcy Majątkowi
Transakcja sprzedaży objęta Ubezpieczeniem OC Pośrednika do 1 000 000 EURO
 
Poszukujesz wypoczynku dla Ciebie i Twojej Rodziny
Nietuzinkowego miejsca z bliskością do jeziora
w Wyjątkowym i Zacisznym Miejscu
Mamy coś dla Ciebie!
Oto Jezioro Jeziorak Najdłuższe Jezioro w Polsce
RAJ dla ŻEGLARZY, WĘDKARZY, GRZYBIARZY
Jedyna Oferta sprzedaży w tej okolicy

Kancelaria Nieruchomości LORDBUD ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Siemianach, położonej przy najdłuższym Jeziorze w Polsce Jeziorak, które ma bogatą linię brzegową, otoczony jest pięknymi lasami. Porastające brzeg akwenu lasy wraz z okolicznymi jeziorami tworzą Park Krajobrazowy Pojezierza Iławskiego. Poprzez cieśniny lub krótkie naturalne cieki ma połączenie z jeziorami: Płaskim, Ewingi, Łabędź, Rucewo Wielkie, Rucewo Małe, Iławskie i Dauby. Jest częścią szlaku Kanału Elbląskiego.

Na jeziorze znajduje się aż 16 wysp. Na Wielkiej Żuławie – największej wyspie śródlądowej w Europie, znajdują się pozostałości wczesnośredniowiecznego grodu.

Jeziorak to raj dla miłośników sportów wodnych takich jak żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing czy kajakarstwo oraz sprzyjające miejsce dla fanów nurkowania. To także wymarzone miejsce dla wędkarzy, gdyż w wodach Jezioraka żyją sumy, sandacze, szczupaki, węgorze, liny, karasie, karpie i okonie. Jezioro jest terenem polowań bielika i rybołowa. Nad jego brzegami bytują czaple, kormorany i żurawie.

Siemiany zaś jest dynamiczną miejscowością turystyczną z bogatym zapleczem noclegowo-turystycznym, które latem odwiedzają tysiące turystów. Miejscowość posiada kilka lokalów gastronomicznych, sklepów, w okresie wakacyjnym odbywają się w centrum także koncerty muzyczne.

Nasza oferta to możliwość nabycia - Nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 4001 m2 zlokalizowanej w Siemianach położonej w odległości około kilometra do centrum miejscowości oraz linii brzegowej jeziora. Zachowane odległości gwarantują spokój i wypoczynek dla całej rodziny. Pytasz się o media … mamy najważniejsze: energię i wodę.

Okolica zaś to nowo rozplanowane osiedle domów jednorodzinnych, gdzie w roku 2016 został opracowany plan zagospodarowania przestrzennego, dla naszej nieruchomości sklasyfikowana została jako działka z przeznaczeniem na dom jednorodzinny MN.

Nieruchomości w naszej okolicy (ze względu na lokalizację i atrakcyjność) to najczęściej wybierana lokalizacja przez osoby na stałe mieszkające na Pomorzu, centralnej Polski oraz ze Śląska.

Zapewniamy skuteczną pomoc przy finansowaniu zakupu nieruchomości.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie agencji nieruchomości. Nasza oferta udostępniona jest innym agencjom nieruchomości.

Zapraszam na oględziny.

Artur Bolesta

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 4980 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Artur Bolesta Artur Bolesta
Broker Nieruchomości
Elbląg, ul. 12 Lutego 25
kom.: 535 240 008
email: artur.bolesta@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: