Biuro nieruchomości » Strona głównaOferty polecane › Oferta: 1809A15
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

Działka siedliskowa na Sprzedaż 8600.00m2
OFERTA
POLECANA

Lokalizacja: Rogowo
Powierzchnia: 8600.00 m2
Cena:   180.000 zł
  21 zł / m2

Zdjęcia (7)

           
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

Dlaczego z LORDBUD? 

dział pośrednictwa – LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC

dział zarządzania – LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów

dział wyceny – RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów

dział finansowy – BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Oferta sprzedaży ATRAKCYJNEGO SIEDLISKA

o powierzchni gruntowej 0,86 ha

Okolice wsi Rogowo ze względu na bliskość miasta w odległości 10 km – staje się atrakcyjną lokalizacją mieszkalną wybieraną przez mieszkańców Elbląga.

CHARAKTERYSTYKA SIEDLISKA o powierzchni 8600 mkw - 100 m nad poziomem morza !!!

Ziemia rolna niezabudowana, działka nr 53/2, Rogowo - powiat elbląski, gmina Pasłęk. Siedlisko umiejscowione jest na wzgórzu z pięknym widokiem na las. Kształt siedliska prostokątny o zbliżonych wymiarach 80 x 107 m (klasa gruntów - IV, IVa). Właściciel posiada decyzję na zabudowę siedliska domem mieszkalnym dwukondygnacyjnym wydaną w 2008 roku.

Bardzo dobrze dobrana lokalizacja, powierzchnia oraz odległość od najbliższych zabudowań tworzy wyjątkowe miejsce na wymarzone siedlisko rodzinne gwarantując spokój i prywatność dla właścicieli posesji.

Poszukujesz wymarzonego siedliska? - na pewno z nami wybierzesz te odpowiednie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie w naszym biurze, a przekonasz się jak szybko znajdziesz wymarzone siedlisko odpowiadające Twoim wymaganiom. Jeśli masz inne wymagania od poszukiwanej nieruchomości, skontaktuj się z nami, razem znajdziemy odpowiednią nieruchomość dla Ciebie.

Pamiętaj: Większość ofert nieruchomości nie zdąży ukazać się w serwisach internetowych. Posiadamy bazę Inwestorów poszukujących nieruchomości. Szybko kojarzymy strony transakcji na rynku nieruchomości.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:

Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie www.lordbud.pl należą do spółki Lordbud Sp. z o.o..

Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o.. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 2722 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Artur Bolesta Artur Bolesta
Broker Nieruchomości
Elbląg, ul. 12 Lutego 25
kom.: 535 240 008
email: artur.bolesta@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: