Biuro nieruchomości » Strona głównaOferty polecane › Oferta: 0317LWJ
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

Lokal handlowy na Sprzedaż 100.00m2
OFERTA
POLECANA

Lokalizacja: Jędrychowo
Powierzchnia: 100.00 m2
Stan techniczny: Dobry
Cena:   140.000 zł
  1.400 zł / m2

Zdjęcia (9)

               
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

Dlaczego z LORDBUD? 

dział pośrednictwa – LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC
 
dział zarządzania – LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów
 
dział wyceny – RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów
 
dział finansowy – BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny
 
dział remontowy – SPECJALIŚCI BUDOWLANI
Przygotowujemy nieruchomość pod wymagania inwestora

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o przeznaczeniu użytkowym. Obiekt składa się z dużej sali sprzedaży, oraz zaplecza sanitarnego, w cenie nieruchomości wyposażenie lokalu.  Budynek posiada dwie duże witryny, zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 505 łączącej Frombork z Pasłękiem, w odległości ok. 5 km od węzła komunikacyjnego drogi ekspresowej nr S22 (Elbląg – 20km.)

Budynek parterowy bez podpiwniczenia z 2011 roku, wybudowany w technologii "BALEXMETAL" – konstrukcja nośna stalowa szkieletowa obudowana płytami ściennymi warstwowymi PWS 10 i płytami dachowymi  warstwowymi PWS 15 posadowiona na fundamencie betonowym. Budynek posiada przyłącze wody z sieci gminnej, przyłącze prądu oraz odprowadzenie ścieków do zbiornika bezodpływowego.

Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 1657 m2  przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, zabudowanych budynkiem usługowym o powierzchni zabudowy 100 m2. Aktualnie budynek użytkowany jest jako sklep spożywczy, ze względu na  rozkład pomieszczeń możliwa jest adaptacja budynku na dowolny cel.

Poszukujesz nieruchomości komercyjnej? - na pewno z nami wybierzesz tą odpowiednią. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie w naszym biurze, a przekonasz się jak szybko znajdziesz nieruchomość odpowiadającą Twoim wymaganiom. Jeśli masz inne wymagania od poszukiwanej nieruchomości, skontaktuj się z nami, razem znajdziemy odpowiednią dla Ciebie.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:

Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości; zwrot zadatku w przypadku nie uzyskania kredytu bankowego; gwarancja najniższej ceny.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI LORDBUD.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie należą do spółki Lordbud Sp. z o.o..
Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.
Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.
Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o.. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 1355 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Łukasz Wirgowski Łukasz Wirgowski
Ekspert ds Nieruchomości
licencja nr: 16067
Braniewo
kom.: 506 509 259
email: lukasz.wirgowski@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: