Biuro nieruchomości » Strona głównaObniżone ceny › Oferta: 1808ART17
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

 

Działka pod bud. 1-rodz. na Sprzedaż 529.00m2
OFERTA
POLECANA

Lokalizacja: Nowa Pasłęka
Powierzchnia: 529.00 m2
Stan techniczny: Dobry
Cena:   NOWA CENA! 110.000 zł
  208 zł / m2

Zdjęcia (33)

                                                               
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

Dlaczego z LORDBUD? 

dział pośrednictwa – LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC
 
dział zarządzania – LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów
 
dział wyceny – RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów
 
dział finansowy – BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny
 

Wyjątkowe miejsce dla żeglarzy oraz windsurferów

Działka rekreacyjna o powierzchni 529 m2 wraz z domkiem holenderskim wyposażonym w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, c.w. – piecyk gazowy, ogrzewanie - kominek gazowy. Nieruchomość zlokalizowana jest w Nowej Pasłęce, w strefie zabudowanej domkami letniskowymi, w odległości ok. 100 m od nowo wybudowanej Mariny wzdłuż rzeki Pasłęki oraz 250 m od Zalewu Wiślanego.

Domek holenderski o wymiarach 3m x 9m składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z kabiną prysznicową i wc. Domek jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w sprzęt AGD, znajduje się w nim miejsce do spania dla 8 osób, przed domkiem znajduje się zadaszony taras, wyłożony kostką brukową. Działka jest ogrodzona, zagospodarowana i obsadzona ozdobnymi drzewami iglastymi, w południowej części znajduje się drewniany budynek gospodarczy.

Miejscowość położona jest w delcie rzeki Pasłęki, nad Zalewem Wiślanym, który dzięki rozległym płyciznom wzdłuż brzegu jest odpowiednim miejscem do uprawiania sportów wodnych, m.in. do nauki oraz doskonalenia sztuki windsurfingu. Przez Nową Pasłękę przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo prowadzący wzdłuż wybrzeża Zalewu Wiślanego przez miejscowości tj. Frombork, Kadyny i Elbląg (łączna długość w województwie warm.-mazur. ok. 400 km.). Miejscowość zlokalizowana jest w odległości ok. 100 km od Gdańska i Olsztyna, oraz 20 km w linii prostej od Krynicy Morskiej.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:

Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości; zwrot zadatku w przypadku nie uzyskania kredytu bankowego prowadzonego przez naszego doradcę finansowego.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie www.lordbud.pl należą do spółki Lordbud Sp. z o.o..

Lordbud Sp. z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o.. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 8042 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Artur Bolesta Artur Bolesta
Broker Nieruchomości
Elbląg, ul. 12 Lutego 25
kom.: 535 240 008
email: artur.bolesta@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: