Biuro nieruchomości » Strona głównaOferty polecane › Oferta: 09141ART17
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

 

Działka rolna na Sprzedaż 100000.00m2
OFERTA
POLECANA

Lokalizacja: Jarzeń
Powierzchnia: 100000.00 m2
Cena:   300.000 zł
  3 zł / m2

Zdjęcia (2)

 
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

Dlaczego z LORDBUD?

dział pośrednictwa – LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC
 
dział zarządzania – LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów
 
dział wyceny – RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów
 
dział finansowy – BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Kancelaria Nieruchomości LORDBUD ma przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną o powierzchni 10 ha, własność, Jarzeń, gmina Lelkowo, powiat braniewski, woj. warmińsko mazurskim.

Dodatkowo istnieje możliwość:

  • Przepisania umów dzierżawy ziemi rolnej od ANR na 16.5 ha oraz dzierżawy prywatnej o powierzchni 48 ha, całość gruntów w pakietach rolnośrodowiskowych;
  • Nabycie gospodarstwa składającego się kompleksu budynków:

- Budynek mieszkalny o powierzchni 123 m2 w zabudowie wolnostojącej, wybudowany metodą tradycyjną z pełnej cegły, po kapitalnym remoncie, 4 pokoje, jadalnia, kuchnia i łazienka. Ocieplony, okna PCV, ogrzewanie co, blachodachówka;

- Budynek gospodarczy o powierzchni 200 m2;

- Stodoła o powierzchni 390 m2;

Na działce o powierzchni 1,75 ha;

Woda z sieci miejskiej jak również własne ujęcie ze studni. Odprowadzenie wody, szambo oraz niezależna oczyszczalnia ścieków.

Działka siedliskowa zagospodarowana w atrakcje wypoczynkowe z licznymi nasadzeniami i krzewami, ponadto grill, fontanna, wodne oczko przeznaczone do przydomowej hodowli ryb.

Gospodarstwo przystosowane do prowadzenia wielokierunkowego sposobu jego wykorzystania: hodowla bydła (zastosowanie mięsne), jajka z wolnego wybiegu. Dzięki wyjątkowej lokalizacji zagospodarowane również pod pasieki pszczół.

W odległości 2 km znajduje się popularne Jezioro Głębockie gdzie zwierciadło wody - 108 ha, maksymalna głębokość do 9 m, popularne u miejscowych wędkarzy i żeglarzy.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:

Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie www.lordbud.pl należą do spółki Lordbud Sp. z o.o..

Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o.. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 6412 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Artur Bolesta Artur Bolesta
Broker Nieruchomości
Elbląg, ul. 12 Lutego 25
kom.: 535 240 008
email: artur.bolesta@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: