Biuro nieruchomości » Strona głównaLista ofert › Oferta: 2809ART17
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 

Dom na Sprzedaż 404.00m2
OFERTA
POLECANA

Lokalizacja: Dąbrowa
Pow. domu: 404.00 m2
Liczba pokoi: 6 pokoi
Działka: 191053 m2
Stan techniczny: Wysoki standard
Cena:   2.500.000 zł
  6.189 zł / m2

Zdjęcia (80)

                                                                                                                                                             
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

Dlaczego z LORDBUD? 

dział pośrednictwa – LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC
 
dział zarządzania – LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów
 
dział wyceny – RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów
 
dział finansowy – BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Oferta sprzedaży urokliwej nieruchomości w malowniczej osadzie leśnej Dąbrowa zlokalizowanej w północnej Polsce, położonej w województwie warmińsko-mazurskim, powiat braniewski, gmina Płoskinia. Jezioro Pierzchalskie w odległości 2 km oraz otoczenie lasów o powierzchni powyżej 30 km2. Teren bardzo dobrze znany dla wędkarzy, grzybiarzy, myśliwych jak również osób poszukujących spokoju i bliskości z naturą, artystów, malarzy, pisarzy.

Piękny słoneczny, stylowy dom typu dworek posadowiony na wzniesieniu + ok. 19 ha ziemi rolnej położonej w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach osady Dąbrowa.

Nieruchomość przystosowana i zagospodarowana z nastawieniem na odpoczynek i relaks w zaciszu rodzinnym.

Budynek mieszkalny wolnostojący, 6 pokojowy, murowany, wybudowany metodą tradycyjną, podpiwniczony, o powierzchni: całkowitej 404 m2, zabudowy 244 m2, użytkowej 255 m2 (bez powierzchni podziemnej) z poddaszem użytkowym zaadaptowane na cele mieszkalne, oddany w użytkowanie w 2007 roku.

Budynek gospodarczy z zastosowaniem garażowym o powierzchni zabudowy 78 m2, powierzchni użytkowej 62 m2, wybudowany analogicznie do budynku mieszkalnego, z miejscem na dwa samochody plus pomieszczenie gospodarcze.

Specyfikacja wykorzystanych materiałów wysokiej klasy budynku mieszkalnego: wykonany w technologii tradycyjnej, murowany, cegła ceramiczna, stropy lane, żelbetowe, monolityczne, tynki cementowo wapienne, okna drewniane z elementami sztukaterii, drzwi wewnętrzne drewniane, framugi listwy przypodłogowe drewno, glazura, terakota, wszystkie zastosowane blaty - marmur, podłoga z litego drewna dębowego 22 mm, ozdobny gres, dachówka ceramiczna firmy BRASS, kolumnada tarasów z podstawami i głowicami toskańskimi.

Instalacje: wodno-kanalizacyjna z sieci miejskiej, instalacja elektryczna w miedzi plus awaryjna instalacja elektryczna zasilana generatorem 5 KW (dom), instalacja solarowa (dodatkowe źródło energii elektrycznej), podwójna instalacja alarmowa, monitoring, zautomatyzowane rolety zewnętrze zamontowane w nadprożach okien i drzwi zewnętrznych.

Trzy alternatywne źródła ciepła - piec olejowy ACV 25 KW, piec na paliwo stałe (Eco groszek) z podajnikiem 25 KW, wszystko zautomatyzowane i zintegrowane, kominek w technologii ciepłego pieca (kafle ceramiczne wypełnione szamotem), zasobnik ciepłej wody 300 litrów, olejowy 1000 litrów.

Sercem domu jest salon z jadalnią oraz częścią gościnną, bardzo dobrze naświetlony, gdzie czas spędzony umili nam kominek w formie stylowego pieca. Salon łączony z otwartą stylową kuchnią oraz wyjściem na duży taras (osłonięty po bokach) od południowej strony domu. Po drugiej stronie salonu, znajduje się wydzielona część odpoczynkowa gdzie znajdują się 3 pokoje, łazienka z toaletą oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętro naszego domu wchodzimy po stylowych dębowych schodach do dużego hallu. Wejście bezpośrednie do 3 pokoi, łazienki z toaletą, garderoby łączonej z pomieszczenia w formie „twórczego” pokoju nad tarasem. W niektórych pokojach zagospodarowane garderoby. Na kondygnacją piwniczną składa się: winiarnia, pomieszczenie kuchenno-gospodarcze, przebieralnia oraz  kotłownia.

Rzut nieruchomości w dokumentacji fotograficznej.

Działka na której posadowiona jest posiadłość o powierzchni 2093 m2, zagospodarowana licznymi nasadzeniami. Wjazd, parking wyłożony kostką brukową, drewniana altana przeznaczona na cele rekreacyjne oraz stylowa fontanna. Plus ok. 19 ha ziemi rolnej zlokalizowanej bezpośrednio przy naszej posiadłości oraz w niedalekiej jej odległości. Właściciel wybrał strategiczne i atrakcyjne miejsca min. osady Dąbrowa.

Dąbrowa to lokalizacja prestiżowych domów jednorodzinnych, najczęściej wybierana przez lekarzy, prawników, radców prawnych ze względu przepiękne otoczenie w malowniczym miejscu parku krajobrazowego oraz bliskości do Jeziora Pierzchalskiego.

W odległościach:

8 km do drogi ekspresowej S22, łączącej Braniewo - Elbląg, połączonej z S7 Warszawa – Gdańsk

15 km od Braniewa, 21 km od Fromborka, 38 km od Elbląga

Ekskluzywna nieruchomość w stylu dworku, z zastosowaniem nowoczesnej technologii, na pięknej działce w prestiżowym miejscu to radość i szczęście dla Ciebie i Twojej Rodziny. Nie zwlekaj, umów się już dziś, zdjęcia nie odzwierciedlają wspaniałego klimatu i wyjątkowej atmosfery oferowanej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:

Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie www.lordbud.pl należą do spółki Lordbud Sp. z o.o..

Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o.. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 3999 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Artur Bolesta Artur Bolesta
Broker Nieruchomości
Elbląg, ul. 12 Lutego 25
kom.: 535 240 008
email: artur.bolesta@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: