Biuro nieruchomości » Strona głównaObniżone ceny › Oferta: 2909ART17
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 

Dom na Sprzedaż 148.00m2

Oferta zarezerwowana!
Lokalizacja: Zielonka Pasłęcka
Pow. domu: 148.00 m2
Liczba pokoi: 2 pokoje
Działka: 9632 m2
Stan techniczny: Do remontu
Cena:   NOWA CENA! 140.000 zł
  946 zł / m2

Zdjęcia (36)

                                                                     
  Jestem zainteresowany tą ofertą

Opis:

Dlaczego z LORDBUD? 

dział pośrednictwa – LICENCJONOWANI POŚREDNICY NIERUCHOMOŚCI
Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie OC
 
dział zarządzania – LICENCJONOWANI ZARZĄDCY NIERUCHOMOŚCI
Bezpośrednio zarządzamy nieruchomościami naszych inwestorów
 
dział wyceny – RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWI
Wyceniamy nieruchomości naszych inwestorów
 
dział finansowy – BROKERZY FINANSOWI
Negocjujemy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

Oferta sprzedaży urokliwej nieruchomości w wyjątkowym miejscu jakim jest Zielonka Pasłęcka, położona województwie warmińsko-mazurskim, powiecie elbląskim, gmina Pasłęk.

Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą: w Zielonce Pasłęckiej znajduje się Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego. Dla zainteresowanych zapraszam do sprawdzenia miejsca osobiście w Internecie, naprawdę WARTO.

Oferowana nieruchomość z dużym potencjałem, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 97,9 m2, całkowitej ponad 148 m2, wymagający remontu, wybudowany metodą tradycyjną, murowany, dachówka ceramiczna.

Budynek mieszkalny: podpiwniczony (20m2), 2 pokoje (21,7m2, 30m2), kuchnia (14,8m2), łazienka (4,9m2). Pomieszczenie na pierwszym piętrze możliwe do zaadaptowania na cele mieszkalne, ponadto kolejna kondygnacja posłuży nam jako strych bądź antresola.

W przypadku powierzchni zabudowy budynku mieszkalnego powyżej 75 m2 oraz mając do wykorzystania kilka kondygnacji, można wyobrazić sobie, co możemy zrobić, żeby zaaranżować sobie dom marzeń. Nieruchomość z wielkim potencjałem biorąc pod uwagę wielkość działki o powierzchni 9632 m2, na której znajduje się również budynek gospodarczy murowany o powierzchni 76,6 m2, pokrycie dachu również z dachówki ceramicznej, w pełni funkcjonalny. Na działce mamy prywatny staw oraz drewnianą stodołę o powierzchni aż 124,4 m2.

Zdjęcia i słowa nie oddają charakteru i uroku tego wyjątkowego miejsca.

Nieruchomość skierowana dla kreatywnego małżeństwa z dziećmi, którzy poszukują domu z potencjałem, bądź inwestora, który zaadoptuje dom na cele noclegowe dla pielgrzymów.

Serdecznie zapraszam na spotkanie, a finalnie na nabycie tej wyjątkowej nieruchomości.

Lordbud gwarantuje bezpieczną finalizację transakcji, ponadto:

Informacji o obecnej sytuacji na rynku nieruchomości; pomocy w kompletowaniu dokumentów; negocjacji warunków umowy; uzgodnienie szczegółowych zapisów w umowach; wsparcie w załatwianiu formalności w urzędach i instytucjach; pomocy w wyliczeniu szczegółowych kosztów transakcji; doradztwa z rynku nieruchomości; wybór najkorzystniejszej formy finansowania nieruchomości.

Oferujemy Państwu wysoki merytoryczny poziom usług oraz profesjonalizm. Kwalifikacje i doświadczenie naszego zespołu to podstawowe zalety naszej firmy. Zapewniamy Bezpieczeństwo Transakcji jako Pośrednicy i Zarządcy Nieruchomości.

Wszystkie prawa autorskie i inne prawa własności intelektualnej do zamieszczonych ogłoszeń w postaci zdjęć, obrazów, rysunków, grafik, tekstów, wideoklipów, znaków towarowych, oraz innych treści dostępnych w serwisie www.lordbud.pl należą do spółki Lordbud Sp. z o.o..

Lordbud Sp z o.o. zachowuje i poddaje ochronie tytuł prawny do każdej treści zamieszczonej w serwisie, w tym do dowolnego możliwego do pobrania ogłoszenia, obrazu zawartego w serwisie lub wytwarzanego przez serwis oraz wszelkich innych danych zawartych w serwisie.

Zabronione jest kopiowanie lub włączanie jakiegokolwiek elementu treści dostępnego w tym miejscu w sieci do jakiegokolwiek innego utworu, w tym do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie treści w inny sposób związany z jego upublicznieniem lub z celem komercyjnym.

Zamieszczone materiały są chronione prawem autorskim i zostały opublikowane tylko w celach informacyjnych Klientów firmy Lordbud Sp. z o.o.. Inne ich wykorzystanie w całości lub w części stanowi naruszenie prawa i jest niedozwolone.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Poleć znajomemu poniższą ofertę. Wypełnij formularz i wyślij mu swoją informację. W kilka sekund w skrzynce odbiorcy pokaże się twoja wiadomość.
Podaj swój email:
Podaj swoje imię/nick:
Podaj email odbiorcy:
Treść powiadomienia:
Oferta wyświetlona: 6031 razy
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo, licencja nr 16817
Powyższe informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny.

Kontakt

Artur Bolesta Artur Bolesta
Broker Nieruchomości
Elbląg, ul. 12 Lutego 25
kom.: 535 240 008
email: artur.bolesta@lordbud.pl
Lordbud NieruchomościLordbud Sp z o.o.
82-300 Elbląg, ul. 12 Lutego 25
(Świat Dziecka, I piętro)
tel. 535 240 008
e-mail: biuro@lordbud.pl

Formularz kontaktowy

Nazwisko i imię*:
Telefon*:
Twój E-mail*: