Biuro nieruchomości » Strona główna › Pracuj z nami
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena:

Pracuj z nami

W związku z zapotrzebowaniem na usługi świadczone przez Lordbud Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko DORADCA ds NIERUCHOMOŚCI - POŚREDNIK z Twojego Miasta:

Miejsce pracy: Elbląg, Gdynia, Gdańsk, Poznań

Wymagania:

  • Zainteresowanych tematyką nieruchomości;
  • Wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów;
  • Niekaralność;
  • Komunikatywność;
  • Zdolności negocjacyjne;
  • Samodzielność;
  • Wysoka kultura pracy i silna motywacja;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta;

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie - Prowizja w wysokości 50%
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Lordbud;
  • Opiekę prawną i doradztwo gospodarcze;
  • Interesującą pracę, przyjazną atmosferę;
  • Pracę w Zespole Profesjonalistów;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Wynagrodzenie w atrakcyjnym systemie prowizyjnym;
  • Szkolenia przeprowadzane przez licencjonowanych pośredników i zarządców nieruchomości;
  • Po zakończeniu okresu umowy zlecenia (do 6 miesięcy) dla Najlepszych Doradców w zależności od rezultatów pracy - Umowa o Pracę;
  • Możliwa współpraca na własnej działalności gospodarczej;
  • Dla Najlepszych Partnerów możliwość współpracy franczyzowej;

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego);
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi;
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientami;

Zostań jednym z Nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101,poz. 926 z późn. zm. ) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Lordbud Sp. z o.o. danych osobowych w celach rekrutacji.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.