Biuro nieruchomości » Strona główna › Remont z Lordbud
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 

Remont z Lordbud

Usługi remontowo-budowlane wykonujemy na terenie Miasta Elbląg.

Jeżeli w polu Państwa zainteresowania znajdują się kompleksowe usługi remontowe, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wykonamy dla Państwa kompleksowe, remonty mieszkań, domów i lokali. W pracy bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów oraz szerokim zakresie wiedzy, dlatego też efekty naszych realizacji sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

PRACE GLAZURNICZE, KAFELKOWANIE

Profesjonalnie układamy glazurę, terakotę, gres, kamienie ozdobne oraz naturalne tudzież mozaiki. Flizowanie, kafelkowanie to jeden z elementów pracy, który najbardziej lubimy. Nasi klienci dostarczają nam nowe interesujące pomysły do wykonania, które od razu przekładamy w naszych projektach i realizacjach.

 PANELE PODŁOGOWE

Zajmujemy się montażem paneli podłogowych, deski barlineckiej, parkietu, płytek podłogowych oraz wykładzin dywanowych. Profesjonalne przygotowanie podłoża jest podstawą długotrwałego użytkowania paneli podłogowych. Doradzamy rodzaje paneli do konkretnych pomieszczeń.

 BIAŁY MONTAŻ

Montaże urządzeń sanitarnych wymagają doświadczenia i staranności. Używamy tradycyjnych metod montażu jak również korzystamy z najnowszych technologi hydraulicznych.

ADAPTACJE PODDASZY

W zależności od potrzeb klienta świadczymy usługi w zakresie adaptacji poddaszy. Oferujemy zaadoptowanie poddaszy na nowe pomieszczenia użytkowe według projektu architekta. 

 DOCIEPLENIA BUDYNKÓW

Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na termoizolację naszego domu jest odpowiednie docieplenie budynku. Nie należy oszczędzać na jakości materiałów wykorzystanych do wykonania prac. Zlecając prace dociepleniowe naszej firmie już w pierwszym roku nasi Klienci zaczynają oszczędzać pieniądze na dogrzewaniu budynku.

PODWIESZANE SUFITY

Stylowe sufity salonowe od klasycznych, retro do nowoczesnych wróciły do naszej architektury. Oferujemy Państwu montaże podwieszanych sufitów w zależności do rodzaju: płaskie, przestrzenne, łamane, gięte. W zależności od charakteru budynku specjalizujemy się w sufitach gipsowych, robotach ciągnionych, rozetach, kasetonach, płaskorzeźbach.

MALOWANIE 

Malowanie lub tapetowanie jest jednym ostatnich procesów wykończeń ścian. Od nich zależy ostateczne zadowolenie naszych klientów. Korzystając z doświadczenia doradzamy rodzaj farby lub tapety w zależności od rodzaju pomieszczeń. 

Oferujemy pomoc w wyborze materiałów podstawowych jak glazura, gres, farby itp oraz materiałów pomocniczych: fugi, silikony, kleje itp. jak również przewóz materiałów. Współpracujemy z firmą stolarską wykonującą wszelkiego rodzaju meble na wymiar, pod zabudowę i nie tylko. Najważniejsze jest zadowolenie klienta z efektu końcowego. Nie masz pomysłu na wykończenie swojego mieszkania zadzwoń postaramy się doradzić. Współpracujemy z projektantami wnętrz i architektami.

Dzięki wieloletniej współpracy ze specjalistami z rynku nieruchomości Lordbud oferuje konkurencyjne ceny dla swoich klientów.