Kancelaria Nieruchomości Lordbud świadczy kompleksowe usługi na rynku nieruchomości w Polsce. W naszych strukturach mamy rzeczoznawców majątkowych, pośredników, zarządców nieruchomości oraz brokerów finansowych. Nasza firma istnieje od roku 2012 założona w Elblągu przez braci Artura i Marka Bolesta pod nazwą Lordbud Nieruchomości. Od roku 2015 usługi świadczymy jako Lordbud Sp. z o.o.   

Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Cieszymy się zaufaniem klientów i partnerów biznesowych.

Nasze wartości: uczciwość, solidność, dynamizm

Nasza misja: profesjonalna obsługa rynku nieruchomości w Polsce. Mamy ambicję być liderem na polskim rynku nieruchomości, przez kompleksową obsługę nieruchomości klientów od pozyskania nieruchomości, finansowania inwestycji, po efektywne jej zarządzanie.

Nasza siła: sprawnie funkcjonujący zespół specjalistów z różnych dziedzin rynku ściśle ze sobą powiązanych działających na rynku nieruchomości.

Nasi specjaliści posiadają licencje pośredników, zarządców nieruchomości wymaganych jeszcze przed deregulacją zawodów oraz rzeczoznawców majątkowych. Posiadamy doświadczenie we wszystkich aspektach obsługi nieruchomości.

Wierzymy, że polski rynek nieruchomości zasługuje na rozwiązania systemowe na miarę XXI wieku. To czy osiągnie on poziom europejski zależy też od naszej pracy. Dla utrzymania najwyższych standardów naszych usług, zrzeszamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami w Polsce.

Dbamy o interesy naszych klientów.

Nieruchomości to nasza pasja a praca jest tego przykładem …

Droga do efektywnej obsługi nieruchomości nie jest prosta, dlatego nieustannie rozwijamy nasze działy wprowadzając nowe podnosząc standard pracy i jakość naszych usług. Wszystko ku zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów. Jesteśmy blisko klientów i ich potrzeb, dlatego długoterminowo współpracujemy z naszymi klientami.

Mając na uwadze nasze doświadczenie oraz bezpieczeństwo klientów zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy.

Artur Bolesta
Broker Nieruchomości

©2024 Kancelaria Nieruchomości Lordbud

.
Powered: GaleoGrupa.pl