Znajdziemy dla Ciebie sprawdzoną nieruchomość

Dysponujemy bazą ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości z rynku zewnętrznego oraz naszego portfela nieruchomości, którymi zarządzamy oraz własnych inwestycji, czyli takich, które nie powtarzają się w każdej popularnej wyszukiwarce ofert.  

Efekt? Wybór oferty dopasowanej do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych - więcej ... »


Doradztwo inwestycyjne

Czy jesteś pewien, w co warto zainwestować, tak aby po paru latach czerpać zysk z nowo nabytej nieruchomości? Czy wiesz, że zmiana celu przeznaczenia danej nieruchomości znacząco może zmienić jej wartość? Zobacz, co możesz zyskać.

Efekt? Znasz potencjał i możliwości wybranej nieruchomości - więcej ...  »


Wyceny i analizy stanu nieruchomości

Odsłonimy i przeanalizujemy zagadkowe sformułowania z reklam i prospektów, by pokazać Ci wybraną nieruchomość w jasnym świetle obiektywizmu rzeczoznawcy i danych transakcyjnych. A jeśli nie wiesz, co to jest LTV, tym bardziej powinieneś się zainteresować ofertą wycen.

Efekt? Znasz wartość wybranej nieruchomości. Nie przepłacisz. Możesz tylko zyskać - więcej ...  »


Doradztwo kredytowe

Marzy Ci się mieszkanie, dom czy biuro, na cele własne lub inwestycyjne, ale brakuje środków finansowych? Ilość instytucji bankowych i mnogość ofert kredytowych przyprawia cię o zawrót głowy? Nie masz czasu na wnikliwe analizy ofert? Wybrana przez nieruchomość jest atrakcyjna na rynku. Potencjalni klienci oferują właścicielowi gotówkę? Nie czekaj, pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu! Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele...

Efekt? Oszczędność czasu i zysk w postaci tańszego kredytu - więcej ...  »


Doradztwo ubezpieczeniowe

Czy zastanawiałeś się co przyniesie los za rok, pięć, dziesięć? Obecnie Twoja zdolność finansowa pozwala na zaciągnięcie kredytu hipotecznego na wymarzoną nieruchomość. Myślisz o bezpieczeństwie Twojej rodziny? Ilość instytucji ubezpieczeniowych oraz mnogość ofert na rynku jest zbyt obszerna do obiektywnej analizy. Nie czekaj, pomożemy Ci w wyborze najlepszej oferty ubezpieczeniowej. Nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele...

Efekt? Zysk w postaci odpowiednio dobranego dla Ciebie profilu ubezpieczeniowego - więcej ...  »


Odbiór mieszkania

Zleć nam odbiór nabytego mieszkania, a nic nie umknie naszej uwadze! Oszczędź czas, stres i ciesz się nowym „M”. Zdobądź argumenty potwierdzone uprawnieniami budowlanymi naszych specjalistów, aby wyegzekwować od dewelopera stan i standard lokalu, który był w ofercie i za który zapłaciłeś.

Efekt? Zysk w postaci odbioru pełno wartościowej nieruchomości, bez wad technicznych - więcej ...  »

©2022 Kancelaria Nieruchomości Lordbud. Powered: GaleoGrupa.pl