Biuro nieruchomości » Strona główna › Inwestycje w nieruchomości
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 
 

Inwestycje w nieruchomości

Lokal użytkowy

Wyselekcjonowane lokale użytkowe na rynku wtórnym i pierwotnym. Stabilna inwestycja umożliwiająca stały miesięczny dochód z upływem czasu wzrostu wartości nieruchomości.

 

Hala / Magazyn

Obiekty komercyjne w strefach przemysłowych. Długoterminowa lokata kapitału. Najchętniej wybierana inwestycja przez spółki inwestycyjne.

 

Działka

Nieruchomość gruntowa niezabudowana porównywalna jest z posiadaniem lokaty bankowej. Stabilna inwestycja kapitału dla każdego. Najbardziej popularna strategia inwestycji kapitału.

 

Mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego zlokalizowane w najatrakcyjniejszych miastach w Polsce. Najchętniej wybierana strategia inwestycyjna przez osoby prywatne jak i deweloperów.

 

Condohotele / Aparthotele

Prawo własności apartamentowca bądź pokoju hotelowego. Nowa strategia inwestycyjna na Polskim rynku zyskująca coraz większą popularność wśród inwestorów. Inwestycja w atrakcyjne miejsca turystyczne w Polsce przynosi atrakcyjną stopę zwrotu zainwestowanego kapitału.

 

Lofty

Loft to z pewnością styl zamieszkiwania dla każdego, kto posiada fantazję, ceni sobie niezależność, przestrzeń i nie boi się wyzwań, jakie ta przestrzeń przed nim stawia. Wszystko tu zależy od potrzeb, upodobań i stylu życia mieszkańców. Nowy trend inwestycji w nieruchomości w naszym kraju.

 

Tablice reklamowe

Inwestycja w reklamę zewnętrzną na nieruchomościach gruntowych jak i elewacjach budynków zawsze przynosi stały dochód właściciela nieruchomości. Dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami branży reklamy nasi klienci uzyskują dodatkowy przychód pasywny.