Biuro nieruchomości » Strona główna › Pośrednictwo nieruchomości
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 

Pośrednictwo nieruchomości

Dlaczego z Lordbud?

Kompetencje naszego zespołu pośredników w obrocie nieruchomościami wykraczają daleko poza przeciętny poziom oferowanych w tym zakresie usług. Bazujemy na całej wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu – naszej firmie, która zarządza nieruchomościami, rewitalizuje i komercjalizuje oraz potrafi prognozować sytuację na rynku nieruchomości. Wiemy, jak przygotować ofertę, aby budziła zainteresowanie i pożądanie kupujących. Wiemy, jak sprzedawać, byś zyskał! Ponadto przygotowanie nieruchomości do sprzedaży czyli techniki Home Stagingu nie są nam obce.

Celem naszej pracy jest maksymalne zadowolenie naszych klientów dzięki doświadczeniu i współpracy specjalistów z rynku nieruchomości.

Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu całkowitą obsługę prawną: wszystkie oferty przed zawarciem transakcji są szczegółowo sprawdzane, analizujemy stan prawny nieruchomości na podstawie badania ksiąg wieczystych, ewidencji gruntów, planu zagospodarowania przestrzennego oraz innych dokumentów, ujawniamy wady prawne oraz istniejące obciążenia, informujemy o opłatach i podatkach związanych z transakcjami.

Nasze nieruchomości prezentowane są na naszej stronie internetowej jak również do 100 najpopularniejszych serwisach internetowych, reklamach zewnętrznych (banerach) oraz prasie codziennej. Najwyższe standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości stanowią podstawę naszego działania.

Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami kierując się w swojej pracy etyką, obowiązującymi normami prawnymi oraz standardami zawodowymi. Posiadamy również ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Pozwól, by nasza wiedza, doświadczenie łączyła się również z Twoją nieruchomością.

DZIĘKI UMOWIE PREMIUM MOŻEMY WYKORZYSTAĆ PROFESJONALNE NARZĘDZIA

 Profesjonalne przygotowanie Twojej nieruchomości Home Staging;

 Zdjęcia i video nieruchomości najwyższej jakości, przeprowadzone przez metamorfozę Home Staging;

 Wycena i analiza mocnych stron Twojej nieruchomości;

 Jednolity opis nieruchomości, zaakceptowany przez właściciela;

 Reklama Twojej nieruchomości w najpopularniejszych portach branżowych;

 Oferta objęta specjalną opieką i działaniami marketingowymi w celu szybkiej sprzedaży;

 Przygotowanie kompletu dokumentów niezbędnych do sprzedaży;

 Weryfikacja i pomoc kupującym w efektywnym uzyskaniu kredytu na nabycie naszych nieruchomości;

... dowiedz się więcej ...

»

Większość ofert nieruchomości nie zdąży ukazać się w serwisach internetowych. Posiadamy bazę Inwestorów poszukujących nieruchomości. Szybko kojarzymy strony transakcji na rynku nieruchomości.