Biuro nieruchomości » Strona główna › Celem efektywnej sprzedaży przygotowaliśmy dla Państwa:
Typ oferty:
Typ nieruchomości:
Miejscowość:
Pow.: do
Cena: 

Celem efektywnej sprzedaży przygotowaliśmy dla Państwa:

DZIĘKI UMOWIE PREMIUM MOŻEMY WYKORZYSTAĆ PROFESJONALNE NARZĘDZIA

 Profesjonalne przygotowanie Twojej nieruchomości Home Staging;

 Zdjęcia i video nieruchomości najwyższej jakości, przeprowadzone przez metamorfozę Home Staging;

 Wycena i analiza mocnych stron Twojej nieruchomości;

 Jednolity opis nieruchomości, zaakceptowany przez właściciela;

 Reklama Twojej nieruchomości na najpopularniejszych portalach branżowych;

 Oferta objęta specjalną opieką i działaniami marketingowymi w celu szybkiej sprzedaży;

 Przygotowanie kompletu dokumentów niezbędnych do sprzedaży;

 Weryfikacja i pomoc kupującym w efektywnym uzyskaniu kredytu na nabycie naszych nieruchomości;

Umowa PREMIUM jest umową terminową, w której Klient przekazuje swoją nieruchomość tylko jednemu, wybranemu przez siebie pośrednikowi. Pośrednik zaś, przyjmując powierzoną mu nieruchomość, zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby zrealizować umowę, gdyż w innym przypadku nie otrzyma wynagrodzenia. Umowa terminowa mobilizuje pośrednika do intensywnego działania, zaś właściciel ma możliwość kontroli jego poczynań. Dołącz do grona zadowolonych klientów Lordbud.

Skuteczność

 Maksymalny wysiłek pośrednika  Możliwość wykorzystania profesjonalnych narzędzi  Najlepsza forma prezentacji oferty  Maksymalny nakład finansowy w marketing Twojej nieruchomości  Krótszy czas sprzedaży!

Bezpieczeństwo

 Jeden pośrednik reprezentantem Twoich interesów  Precyzyjna i pełna wiedza o Twojej nieruchomości  Pełna wiedza i kontakt z jednym pośrednikiem  Odpowiedzialność jednego pośrednika  Twoje dane osobowe zabezpieczone w jednej bazie danych  Gwarancja poprawnie przeprowadzonej transakcji nieruchomości  Ubezpieczenie pośrednika od czynności wykonywanego zawodu obejmujące każdą stronę przeprowadzanej transakcji;

Komfort

 Kontakt z jednym opiekunem Twojej nieruchomości  Wyeliminowanie zbędnych rozmów i spotkań z innymi agentami nieruchomości  Wyeliminowanie zbędnych prezentacji oferty  Wszystkie czynności zmierzające do przygotowania oferty, prezentacji i finalizacji notarialnej pozostają po stronie pośrednika

Zysk = Skuteczność + Bezpieczeństwo + Komfort

 Maksymalizacja ceny nieruchomości  Minimalizacja kosztów utrzymania nieruchomości  Oszczędność czasu i nakładów finansowych w reklamę  Twoją nieruchomość powierzasz Specjalistom  Lordbud to kompleksowa obsługa Twoich nieruchomości

Dlaczego z Lordbud?

Kompetencje naszego zespołu pośredników w obrocie nieruchomościami wykraczają daleko poza przeciętny poziom oferowanych w tym zakresie usług. Bazujemy na całej wiedzy zgromadzonej w jednym miejscu – naszej firmie, która zarządza nieruchomościami, rewitalizuje i komercjalizuje oraz potrafi prognozować sytuację na rynku nieruchomości. Wiemy, jak przygotować ofertę, aby budziła zainteresowanie i pożądanie kupujących. Wiemy, jak sprzedawać, byś zyskał! Ponadto przygotowanie nieruchomości do sprzedaży czyli techniki Home Stagingu nie są nam obce.

Celem naszej pracy jest maksymalne zadowolenie naszych klientów dzięki doświadczeniu i współpracy specjalistów z rynku nieruchomości.

Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu całkowitą obsługę prawną: wszystkie oferty przed zawarciem transakcji są szczegółowo sprawdzane, analizujemy stan prawny nieruchomości na podstawie badania ksiąg wieczystych, ewidencji gruntów, planu zagospodarowania przestrzennego oraz innych dokumentów, ujawniamy wady prawne oraz istniejące obciążenia, informujemy o opłatach i podatkach związanych z transakcjami.

Nasze nieruchomości prezentowane są na naszej stronie internetowej jak również na najpopularniejszych serwisach internetowych, reklamach zewnętrznych (banerach) oraz prasie codziennej. Najwyższe standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości stanowią podstawę naszego działania.

Działamy w oparciu o licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami kierując się w swojej pracy etyką, obowiązującymi normami prawnymi oraz standardami zawodowymi. Posiadamy również ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Pozwól, by nasza wiedza, doświadczenie łączyła się również z Twoją nieruchomością.

Większość ofert nieruchomości nie zdąży ukazać się w serwisach internetowych. Posiadamy bazę Inwestorów poszukujących nieruchomości. Szybko kojarzymy strony transakcji na rynku nieruchomości.